Historické sklo, lesní sklo, zelené sklo, repliky

Novinky - katalog historického skla

únor 2013

Do katalogu zařazeny nové produkty

listopad 2009

V předvánočním čase jsme pro Vás připravili novinku v sortimentu nabízeném prostřednictvím našeho e-shopu - Soupravy skla v dárkovém balení.
Dárkové krabice jsou připraveny tak, aby se do nich vešly oblíbené kombinace historického skla z našeho sortimentu, záleží na jen na Vašem přání. Dárkově lze zabalit dvojice, čtveřice nebo šestice sklenic; sety lze doplnit i o karafu. Zobrazené kombinace jsou pouze ilustrační, sklenice je možné libovolně kombinovat, věnujte prosím pozornost uvedeným rozměrům.
Dárkové soupravy jsou vyrobeny z kvalitního dvouvrstvého kartónu v bílé barvě, doplněné modrým víkem. Vnitřek krabice je vykládán bílým saténem, který celému setu dodává luxusní nádech.

historicke sklo krabice

Dárkové krabice jsme schopni připravit i v jakékoliv kombinaci tvarů a kusů. V případě individuální poptávky nás neváhejte kontaktovat, o dodací lhůtě Vás budeme obratem kontaktovat.

listopad 2009 Jako součást nového katalogu historického skla, byl doplněn odkaz i na starou verzi katalogu. Pokud si nejste jisti barvou našich výrobků, zkuste si je ověřit ve

staré verzi katalogu.


Věříme, že Vás naše repliky historického skla zaujmou. Naši nabídku si můžete prohlédnout v Katalogu replik historické skla